Klausiate-atsakome

Kodėl naujos statybos name dažnai kemšasi virtuvės plautuvės vamzdžiai?

Tai gali būti jau ir ne techninė montuotojo klaida, o dažniausiai dėl namų šeimininkų išpiltų riebalų į plautuvę. O užsikimšo dėl to kad riebalai atvėso ir sustingo į guzą. Riebalai nesukietėtų jei būtų plaunami karštu vandeniu.

Blogas kvapas vonios kambaryje. Ką daryti?

Gali atsirasti dėl keliolikos priežasčių. Kvapas sklinda iš skalbimo mašinos: Reikia įstatyti į plastikinį kanalizacijos vamzdį  skalbimo mašinoms skirtą sifoną.  Jei jo šiuo metu neturite, tuomet sukelkite skalbimo mašinos išbėgimo vamzdį taip kad jame stovėtų vanduo.

Jeigu kvapas sklinda iš dušo kabinos arba iš trapo. Buvo panaudotas netinkamas sifonas, todėl jį reikia arba pakeisti arba užtikrinti kad sifone stovėtų vanduo.

Kvapas sklinda ir praustuvo nors ir yra sifonas. Tkriausiai kvapas atsiranda tik po to kai nuleidžiate unitaze vandenį.Taip nutinka greičiausiai dėl to kad nėra alsuoklio.

Kas yra alsuoklis ir kokia jo paskirtis?

Alsuoklis reikalingas tam kad nuleidus vandenį jis vamzdžiais tekėtų laisvai ir nesusidarytų vakumas. Susidaręs vakumas kanalizacijos vamzdyje išsiurbiavandenį  iš įvairių santechninių sifonų ir po to dažniausiai patalpose atsiranda blogas kvapas.

Kokie būna alsuokliai ir kaip jie montuojami. Dažniausiai alsuokliai yra dviejų tipų – vieni gali būti montuojami patalpų viduje, kiti virš namo stogo.

Ar galima rekuperatorių jungti su gartraukiu?

Gartraukio pajungimas su plokštuminiu rekuperatoriumi yra galimas, tačiau nerekomenduojame, nes per  trumpa laiką bus apnešta nešvarumais ir riebalais, o su rotaciniu rekuperatoriumi yra negalimas, nes dalis oro pateks atgal į patalpas. Tačiau gartraukis yra naudojamas labai trumpą laiką tad per jį bus išmesta labai nereikšmingai mažas šilumos kiekis, todėl jei yra galimybė numatykite vietą atskiram ortakiui. Pagrindinė oro paėmimo, išmetimo taisyklė yra 6m atstumas, tarp paėmimo ir išmetimo angų.

Verslo klientams

Pastatų inžinerinių tinklų subrangos paslaugos verslo klientams

Atliekame subrangos paslaugas santechnikos, šildymo, lauko inžinerijos, vėdinimo srityse.

Subrangos paslaugos