Kanalizacija

Labai svarbu tinkamai tvarkyti buitines nuotekas, bei tausoti gamtą kurioje mes gyvename. Šiuo metu lietuvoje apie 39 proc. kaimo ir apie 3,5 proc. miestų gyventojų savo namuose neturi kanalizacijos.

Yra galimi du variantai – jungtis į bendrus miesto tinklus arba rinktis vietinę kanalizaciją. Be abejo, patogiau yra jungtis į bendrus nuotekų tinklus, kadangi nereikia rūpintis jų priežiūra. Tačiau ne visada tai yra įmanoma, arba labai brangu. Tada patariame rinktis nuotekų valymo įrenginius.

Lauko kanalizacijos įrengimas, reikalauja nemažai žinių. Ne kartą mūsų komanda yra mačiusi ir taisiusi netinkamai įrengtą buitinių nuotekų tinklą – panaudoti netinkami vamzdžiai, kurie laikui bėgant nuo žemės svorio sugniuždomi; per didelis, atvirkštinis arba nulinis nuolydis; nepilnai sunerti vamzdžiai; neprotingai parinkti šuliniai ir dar daug kitokio broko. Todėl reikia tinkamai parinkti vamzdžius, šulinius, ir kitas sudedamasias dalis. Išlaikyti minimalius reikalavimus nuolydžiams, tinkamai užsandarinti šulinių siūles. Minimalus gylis kuriame klojama kanalizacija yra 0,8m, taciau patartina kloti ne mažesniame kaip 1,2m gylyje. Būtina gerai sutankinti gruntą po vamzdžiais, kad laikui bėgant jie nesideformuotų ir išlaikytų tinkamą nuolydį.

Prijungiant nuotekų tinklus į centralizuotą sistemą,  jums bus reikalinga: prašymas prisijungti, projektas, kanalizacijos vamzdžių video diagnostika, išpildomoji geodezinė nuotrauka, dengtų darbų aktai, leidimai kasti (miestuose), leidimas apriboti eismą (jeigu reikia).

Santechnikos ekspertai

Domina Kanalizacija?

Susisiekite su vadybininku: 8(690)00046

Siuskite el. užklausą

Verslo klientams

Pastatų inžinerinių tinklų subrangos paslaugos verslo klientams

Atliekame subrangos paslaugas santechnikos, šildymo, lauko inžinerijos, vėdinimo srityse.

Subrangos paslaugos