Lauko inžinerinių tinklų projektavimas

Sėkmingam bet kokio objekto užbaigimui visų pirma reikia gero projekto. O geram projektui reikia tikslių duomenų, techninių klausimų sprendimo ir suderinimo su užsakovu, tikslių paskaičiavimų, profesionalaus brėžinių ir schemų paruošimo, suderinimų su kitomis institucijomis, racionalaus ir kompetentingo naudojamų medžiagų parinkimo.

Projektuojant inžinerinius tinklus, labai svarbios išduotos techninės prisijungimo sąlygos. Kartais sąlygas išduodančių institucijų darbuotojai  dėl nekompetetingumo, ar kitų tikslų išduoda tokias sąlygas, kad inžineriniai tinklai tampa „aukso vertės“. Tačiau dažnai šias problemas galima išspręsti pakeitus technines sąlygas.

Kitas labai svarbus aspektas yra medžiagų parinkimas. Technologijoms tobulėjant projektuotojai turėtų tobulėti taip pat, deja taip nėra. Dėl to verta projektuojant bendrauti su ir su gamintojais ir su montuotojais. Bendru darbu pasiekiamas žymiai geresnis rezultatas, įveliama mažiau klaidų. Atsitinka jog dėl patirties stokos, įstatymų neišmanymo, ar kitokių priežasčių projektuojant parenkami dvigubai didesni atstumai, arba kelis kartus brangesnės medžiagos, negu galėtų būti. Todėl kartais projekto sąskaita sutaupius kelis šimtus litų, prarandamos kelis kartus didesnės sumos kanalizacijos, vandentiekio, vandens gręžinių, lietaus nuvedimo sistemų kitų inžinerinų tinklų įrengimui.

Mes suprojektuosime, sumontuosime, ir sutvarkysime visą reikialingą dokumentaciją.

Atliekami projektavimo darbai :

 

 

Santechnikos ekspertai

Domina Lauko inžinerinių tinklų projektavimas?

Susisiekite su vadybininku: 8(690)00046

Siuskite el. užklausą

Verslo klientams

Pastatų inžinerinių tinklų subrangos paslaugos verslo klientams

Atliekame subrangos paslaugas santechnikos, šildymo, lauko inžinerijos, vėdinimo srityse.

Subrangos paslaugos