Lietaus nuvedimo sistemos

Vidutiniškai Lietuvoje per metus lyja arba sninga 179 dienas. Todėl netinkamai, arba išvis neįrengta lietaus nuvedimo sistema gali sukelti daugybę nepatogumų ir problemų. Patartina lietaus nuotekas surinkti, ne tik nuo stogų, bet ir kiemuose, keliuose, nuo tiltų ir dar daugelyje vietų.

Lietaus nuvedimo sistemos gali būti vietinės arba prijungtos į miesto tinklus. Vietinė lietaus nuvedimo sistema gali būti suprojektuota į infiltracijos šulinį, infiltracinį lauką, arba nuvesta į melioracijos griovį, vandens telkinį. Pageidaujant prisijungti į miesto centralizuotą sistemą visų pirma jums reikės šių dokumentų: techninės sąlygos prisijungimui, projektas, leidimai kasti (miestuose). Baigus darbus: atliktų darbų aktai, telemetrija, geodezinė išpildomoji nuotrauka, leidimo kasti uždarymas.

Lietaus nuvedimo sistemą sudaro ne tik vamzdžia. Tai ir – lapų gaudyklės (surenka lapus patenkančius nuo stogo lietvamzdžiais), trapai, latakai, įlajos, naftos gaudyklės (atskiria naftos produktus nuo švaraus vandens), lietaus vandens panaudojimo sistema (lietaus vanduo panaudojamas skalbimui, tualeto bakeliui, laistymui). Visa tai turi būti tinkamai suprojektuota, suderinta tarpusavyje ir sumontuota.

Jeigu buitinių nuotekų vamzdžių klojime yra svarbiausia nuolydis, tai lietaus nuotekoms svarbiausia tinkamai parinkti diametrus. Per mažo diametro vamzdžiai gali nespėti per save praleisti reikiamą vandens kiekį. Tada užsipildo visa sistema, kažkurioje vietoje gali susidaryti oro kamštis ir nesugertas vanduo veržiasi į paviršių, užlieja kiemus, gatves, kartais rūsius ir kitus statinius. Be abejo taip pat privaloma išlaikyti minimalų nuolydį, gerai sutankinti smėlį ir virš ir po vamzdžiu. Jeigu neturite pakankamai patirties šioje srityje, geriau šiuos darbus patikėkite mūsų profesionaliai komandai.

Mes atliksime :

  • Suprojektuosime lietaus nuotekų tinklus
  • Profesionaliai sumontuosime lietaus nuvedimo sistemos vamzdyną
  • Įrengsime lietaus panaudojimo sistemą, sumontuosime – naftos gaudyklę, trapą, įlajas ir visą kitą kas susiję su lietaus nuotekomis.
Santechnikos ekspertai

Domina Lietaus nuvedimo sistemos?

Susisiekite su vadybininku: 8(690)00046

Siuskite el. užklausą

Verslo klientams

Pastatų inžinerinių tinklų subrangos paslaugos verslo klientams

Atliekame subrangos paslaugas santechnikos, šildymo, lauko inžinerijos, vėdinimo srityse.

Subrangos paslaugos