Nuotekų valymo įrenginiai

Pasauliui judant į priekį technologijų srityje, taip pat daugėja buitinių, cheminių, organinių ir kitų atliekų. Norint sumažinti neigiamą jų poveikį aplinkai, įvairios kompanijos kuria ir gamina įrangą padedančią tausoti Mūsų gamtą bei sveikatą. Todėl norėdami prisidėti prie šio svarbaus proceso, skatiname gyventojus, bei įmones nebūti abejingiems ir mažinti iš Jūsų ūkių išmetamų teršalų kiekį. Tai galite padaryti naudojant pažangius buitinių nuotekų valymo įrenginius, kurių šiuo metu yra taip pat įvairių:

Biocheminiai – geriausią išvalymo koeficientą turintys valymo įrenginiai, tačiau pasižymi aukštesne kaina. ( Wavin, Uponor ir kiti ).

Biologiniai aeraciniai valymo įrenginiai – taip pat turi gana aukštą išvalymo koeficientą, tačiau nepašalina fosforo junginių. Lietuvoje yra beveik dešimt įmonių, gaminančių tokius valymo įrenginius, žinomiausi – August, Traidenis, Feliksnavis, Švaistė. Esame oficialūs atstovai montavimui ir prekybai keleto iš patikimiausių gamintojų.

Anaerobiniai biologiniai įrenginiai (Septikai) – žemiausias išvalymo koeficientas, paprastas montavimas, minusai – galimas dažnas nuotekų išvežimas, neilgas infiltracinio lauko tarnavimo laikas (priklausomai nuo grunto, apie 5 metai).

Reikalingas nuotekų valymo įrenginys? Mes atliekame biocheminių ir biologinių valymo įrenginių montavimo ir remonto darbus. Susisiekite su santechnikos ekspertais.

Santechnikos ekspertai

Domina Nuotekų valymo įrenginiai?

Susisiekite su vadybininku: 8(690)00046

Siuskite el. užklausą

Verslo klientams

Pastatų inžinerinių tinklų subrangos paslaugos verslo klientams

Atliekame subrangos paslaugas santechnikos, šildymo, lauko inžinerijos, vėdinimo srityse.

Subrangos paslaugos