Rezervuarai, naftos ir riebalų gaudyklės

Rezervuarai (išgriebimo duobės) – anksčiau buvo madinga montuoti metalinės cisternas, taciaudėl rugščių poveikio, jos gana greitai suirdavo. Dabar populiariausios plastikinės talpos (patartina montuoti esant aukštiems gruntiniams vandenims), arba gelžbetoniniai rentiniai, Minusas – galimaslabai dažnas nuotekų išvežimas.

Naftos gaudyklės – privalomos visoms automobilių plovykloms, stovėjimo aikštelėms, degalinėms, autoservisams ir visur kitur kur galimas naftos produktų patekimas į gruntą. Lyjant lietui automobilių stovėjimo aikštelėje, ar plaunant automobilį naftos produktai patenka į gaudyklę, gravitacijos pagalba naftos produktai kyla į viršų, o vanduo leidžiasi žemyn ir išteka. Naftos gaudyklės dažniausiai gaminamos iš plastiko ir gelžbetonio. Plastikines būtina inkaruoti esant aukštam gruntiniam vandeniui, todėl montavimo išlaidos būna didesnės nei montuojant gelžbetonines. Todėl prieš renkantis gaudyklę reikia gerai pagalvoti.

Riebalų gaudyklės – privalomos visiems barams, kavinėms, restoranams ir kitoms įmonėms kurios išleidžia į miesto tinklus riebalais prisotintą vandenį. Taip pat riebalų gaudyklės yra montuojamos privačių namų ūkiuose. Pastačius gaudyklę prieš buitinių nuotekų valymo įrenginį, žymiai prailginamas infiltracinio lauko tarnavimo laikas.

Mes atliekame:

  • Naftos gaudyklių montavimas ir renovacija.
  • Riebalų gaudyklių montavimas ir renovacija.
  • Išsiurbimo (išgrėbimo) duobių įrengimas ir renovacija.
Santechnikos ekspertai

Domina Rezervuarai, naftos ir riebalų gaudyklės?

Susisiekite su vadybininku: 8(690)00046

Siuskite el. užklausą

Verslo klientams

Pastatų inžinerinių tinklų subrangos paslaugos verslo klientams

Atliekame subrangos paslaugas santechnikos, šildymo, lauko inžinerijos, vėdinimo srityse.

Subrangos paslaugos