Vandentiekis

Sakoma – Vanduo gyvybės šaltinis, tačiau Lietuvoje net 32 proc. kaimo gyventojų ir apie 3 proc, miestų gyventojų vis dar neturi vandentiekio įvadų savo namuose.

Todėl jeigu planuojate statybas, kurioms reikės įvado, ar norite įsivesti vandentiekį jau esančiame pastate, visų pirma reikėtu pradėti nuo – prisijungimo sąlygų.  Jas gavus – projektuojama, derinama, montuojama, užsakomos išpildomosios geodezinės nuotraukos, atliekami hidrauliniai bandymai, chloravimas ( tinklų dezinfekcija ), ir galiausiai viskas priduodama jūsų rajoną administruojančiai vandentiekio įmonei.

Šiuo metu vandentiekiui dažniausiai naudojami plastikiniai PE vandentiekio vamzdžiai,  jie yra ilgaamžiai ir gana lengvai montuojami. Pagal statybos reikalavimus, klojant atviru būdu, vamzdžiams būtina įrengti 10cm storio smėlio pagrindą, taip pat juos užpilti 15cm storio sluoksniu.

Minimalus gylis kuriame klojamas vandentiekis yra 1,8m nuo vamzdžio viršaus iki projektuojamo žemės paviršiaus. Dėl ypatingų sąlygų gylis gali būti mažesnis, tačiau tada būtina apsauga nuo užšalimo. Apsaugai nuo užšalimo užtikrinti yra keli būdai – vamzdžiai montuojami su termo izoliacija, į vamzdį montuojamas šildantis kabelis, arba šildantis kabelis montuojamas išorėje vamzdžio.

Siūlome patikėti savo vandentiekio įrengimą mūsų komandai, kuri suprojektuos, sumontuos ir sutvarkys visus reikiamus dokumentus.

Mes atliekame:

  • Magistralinio vandentiekio montavimas – renovacija.
  • Vandentiekio įvadų montavimas – renovacija.
  • Gaisrų gesinimo tinklų montavimas – renovacija.
  • Požeminių ir antžeminių hidrantų montavimas – renovacija.

 

 

Santechnikos ekspertai

Domina Vandentiekis?

Susisiekite su vadybininku: 8(690)00046

Siuskite el. užklausą

Verslo klientams

Pastatų inžinerinių tinklų subrangos paslaugos verslo klientams

Atliekame subrangos paslaugas santechnikos, šildymo, lauko inžinerijos, vėdinimo srityse.

Subrangos paslaugos