Lanksčių ortakių vėdinimo sistemos

Lankstūs ortakiaiLanksčių ortakių vėdinimo sistema turi nemažai privalumų kuriuos galima puikiai pritaikyti įvairiems netradiciniams sprendimams. Pavyzdžiui jei yra pakabinamos lubos tai nebūtina išardyti visos konstrukcijos norint sumontuoti vėdinimo sistemą. Jei būtų montuojami skardiniai ortakiai tektų arba viską išardyti, arba pjaustyti ortakius po 1m ir naudoti daug jungčių sujungimams, o su lanksčiais ortakiais kur kas paprasčiau. 

Pagrindinis privalumas montuojant lanksčių ortakių vėdinimo sistemas yra tas, kad  jie yra plonesni nei skardiniai ventiliacijos ortakiai ir užima mažiau vietos. Pats plastikinis ortakis yra tik 75mm. storio, tad pakabinamos lubos praranda itin mažai aukčio.

Yra keletas rūšių gofruotų plastikinių ortakių, tačiau nevisi tinkami vėdinimo sistemai nes lankstūs gofruoti vamzdžiai skirstomi į maistinius  ir techninius vamzdžius. Jei bus sumontuoti techniniai vamzdžiai tai bus padaryta labai didelė klaida ir pinigai bus išmesti į balą. Todėl reikia atkreipti dėmesį kad būtų maistiniai ir tinkami vėdinimo sistemai.

Lanksčią sistemą sudaro šie komponentai:

  • Lankstus ortakis 75/63mm.
  • Paskirstymo dėžutės.
  • Difuzoriaus dėžutės.
  • Jungtys vamzdžiams.
  • Alkūnės.
  • Pūsto polietileno vamzdžiai 125, 150, 180mm.

 

Santechnikos ekspertai

Domina Lanksčių ortakių vėdinimo sistemos?

Susisiekite su vadybininku: 8(690)00046

Siuskite el. užklausą

Verslo klientams

Pastatų inžinerinių tinklų subrangos paslaugos verslo klientams

Atliekame subrangos paslaugas santechnikos, šildymo, lauko inžinerijos, vėdinimo srityse.

Subrangos paslaugos