Santechnika

Santechnikos įrengimasVandens ėmimo čiaupai, klozetai, dušai ir t.t. Visiems šiems prietaisams būtina užtikrinti reikiamą slėgį ir vandens debitą, šiems parametrams būtinas pakankamas vamzdžio skersmuo ir pradinis sistemos slėgis. Kiekvienas sanitarinis prietaisas reikalauja šalto ir dažniausiai karšto vandens, bei nuotekų nuvedimo. Sanitarinių prietaisų vietą reikia numatyti dar prieš montuojant vamzdynus, nes dažniausiai vamzdžiai montuojami paslėti ir keisti jų padėtį yra sudėtinga. Būtina vamzdžius vesti vadovaujantis standartais, t.y. tinkamame aukštyje, patogiam ir teisingam prietaisų pajungimui.

Statant naują namą ar įsirenginėjant butą dažnai į pagalba yra kviečiami interjero dizaineriai, jie iš anksto viską suprojektuoja, pateikia visus brėžinius ir visiems viskas būna aišku. Tačiau jei nusprendėte būti patys savo būsto dizaineriais, nepamirškite kad vonios kambaryje iškarto reikia apsispresti  dėl  santechnikos išdėstymo.

Prieš pradedant vedžioti vamzdynus Jūs turite žinoti bent preliminariai žinoti:

Kur bus vonia ir kur bus jos maišytuvas, kriauklė bus vienguba ar dviguba, wc bus paprastas pastatomas ar su wc rėmu, dušas bus su padėklu ar ant grindų o gal apskritai masažinė dušo kabina.

Dušo maišytuvas taip pat gali turėti keletą variantų: tai būti masažinė panelė, termostatinis maišytuvas, potinkinis maišytuvas, arba paprastas tradicinis dušo maišytuvas. Vaikų dušui rekomenduotume termostatinius maišytuvus, o tėveliams kokybiškus su masažo funkcija. Tačiau jeigu dairotės   į ekonominę klasę tai tuomet geriau pirkti gerą ir paprastą maišytuvą negu nekokybišką su daug funkcijų.

Jeigu žinosite ir išanksto informuosite santechnikos ekspertą apie savo pasirinkimus, neturėsite problemų ir nereiks draskyti jau išklijuotų plytelių.
Prieš priimant sprendimą visada rekomenduojame pasitarti su santechnikos ekspertais.

 Sanitarinių santechnikos prietaisų montavimo darbai:

  • Virtuvės ir vonios vandens maišytuvų montavimas, taisymas ir keitimas.
  • Skalbimo mašinų ir indaplovių montavimas, keitimas ir perkėlimas.
  • Praustuvų prijungimas, taisymas ir keitimas.
  • Vonios įrangos ir duško kabinų montavimas ir keitimas.
  • Pilnas vonios kambario įrengimas.
  • Tualeto įrangos, unitazų ir bakelių montavimas, keitimas ir remontas.

 

Santechnikos ekspertai

Domina Santechnika?

Susisiekite su vadybininku: 8(690)00046

Siuskite el. užklausą

Verslo klientams

Pastatų inžinerinių tinklų subrangos paslaugos verslo klientams

Atliekame subrangos paslaugas santechnikos, šildymo, lauko inžinerijos, vėdinimo srityse.

Subrangos paslaugos